Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 16.02.2016 20:31
Kolejna gra powiększy bilbiotekę PlayStation VR. Poznajcie Nebulous
474V

Kolejna gra powiększy bilbiotekę PlayStation VR. Poznajcie Nebulous

Rozwiązywanie zagadek w grze to bardzo wciągające zajęcie. Czasem przy co trudniejszych łamigłówkach człowiek aż chciałby wejść do przedstawionego świata by móc przyjrzeć się problemowi z bliska. W Nebulous (PS4) będzie to możliwe!

Co powiecie na grę logiczną w klimatach science fiction, w której zagadki oparte są na bardzo ciekawym modelu fizycznym? Każdy kolejny etap to istny labirynt pułapek, przekładni, maszyn zmieniających grawitację i innych udziwnień, które musimy odpowiednio dostosować, aby pomóc zagubionemu oficerowi statku wydostać się. 

Co ciekawe gracz nie wciela się w głównego bohatera Nebulous (PS4), czyli Dasha Johnsona, a jedynie tworzy dla niego ścieżkę do tunelu czasoprzestrzennego, który przeniesie go na kolejny etap, a zarazem zbliży nieznacznie do wyjścia. 

Produkcja ta trafiła właśnie do systemu Early Acces na Steamie, a jeszcze w tym roku ma pojawić się na PlayStation 4, oczywiście z pełnym wsparciem dla wirtualnej rzeczywistości PlayStation VR. Z tej okazji mamy dla Was dwa zwiastuny, jeden, który przybliży Wam fabułę gry i drugi, skupiający się na samej rozgrywce. 

 

Tagi: Nebulous playstation 4 playstation vr wideo