Paweł Musiolik Paweł Musiolik 16.02.2016 19:55
Przeżyj Dzień Świstaka w Randal's Monday na PS4
1388V

Przeżyj Dzień Świstaka w Randal's Monday na PS4

Mające w Hiszpanii siedzibę studio Nexus Game Studio zapowiedziało wydanie już jutro Randal's Monday (PS4). Gry, w której wszystko opiera się na motywie Dniu Świstaka i jest przeładowane popkulturowymi odniesieniami.

Gra jest przedstawicielem gatunku przygodówek i to czym zachwyca to specyficzny styl graficzny oraz...wyjątkowo ciekawy opis samej gry. Zerknijcie sami:

Kleptoman, socjopata i okropny przyjaciel. Randal to chyba jedna z najbardziej ordynarnych postaci od czasów wynalezienia latającej deski. Gra Randal’s Monday to szalona odyseja w czasie w formie klasycznej gry przygodowej, wzbogacona o nawiązania do kultury geeków z ostatnich 30 lat.

Cóż, w której grze mamy okazję grać socjopatą i kleptomanem? Podejrzewam, że poza Randal's Monday (PS4) - w żadnej. Wersja na PS4 otrzyma wsparcie dla trofeów, ale tak poza tym - będzie identyczna z wersją PC-tową. Ta przy premierze zbierała mieszane oceny, dobijając do średniej na Metacritic na poziomie 57/100. Nieco lepiej jest na Steamie - na 329 recenzji, większość jest pozytywna.

Grę wyceniono na około 54 zł. Poniżej zobaczycie zwiastun i galerię z gry.

Tagi: galeria Nexus Game Studio PlayStation 4 randal's monday wideo