Patryk Jankowski Patryk Jankowski 16.02.2016 09:16
Twórcy Everybody's Gone to the Rapture już wkrótce ujawnią swoją nową markę
393V

Twórcy Everybody's Gone to the Rapture już wkrótce ujawnią swoją nową markę

Przedstawiciele studia Chinese Room odpowiedzialnego za grę Everybody's Gone to the Rapture (PS4) przygotowują fanów do zapowiedzi nowej, w pełni niezależnej gry wideo, nad którą pracowali już od dłuższego czasu.

Firma Chinese Room aktualnie przygotowuje się do zapowiedzi swojej nowej gry, autorskiej marki, która jest przygotowywana bez odgórnego porozumienia z jakimkolwiek wydawnictwem. To ich pierwszy, w pełni samodzielny projekt, który zostanie ujawniony już wkrótce.

Ostatnią grą tego producenta było Everybody's Gone to the Rapture (PS4), czyli pierwszoosobowa gra przygodowa umiejscowiona w bardzo klimatycznym świecie. Gra została stworzona w porozumieniu z koncernem Sony i na wyłączność konsoli PlayStation 4. W świetle oświadczeń Chinese Room, ich nowy projekt nie będzie przez nikogo ograniczany i najpewniej pojawi się również na innych platformach.

Na chwilę obecną twórcy nie wypowiadają się o nowej marce. Wiemy tylko tyle, że już wkrótce produkcja zostanie zaprezentowana światu. Informacji o nowej grze możecie spodziewać się na przestrzeni nadchodzących tygodni.

Czy podobało Wam się Everybody's Gone to the Rapture (PS4) i jesteście zainteresowani dalszymi projektami tego studia?

Źródło: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1184687

Tagi: Chinese Room everybody's gone to the rapture playstation 4 Sony