Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 12.02.2016 14:38
Nowe szczegóły na temat trybów gry i kostiumów w Street Fighter V
1116V

Nowe szczegóły na temat trybów gry i kostiumów w Street Fighter V

Jakiś czas temu w Japonii odbyło się wydarzenie, w trakcie którego zademonstrowano już pełną wersję gry. Co w związku z tym? Cała masa informacji ze Street Fighter V (PS4).

Po pierwsze ujawniono specjalne kostiumy poszczególnych bohaterów ze Street Fighter V. Dostępne do obejrzenia w galerii poniżej. Z dotychczasowych informacji wiemy także, że każda z historii postaci zamieszczonych w grze rzuci światło na przeszłość bohatera, a także wyjaśni graczowi jego motywację.

Każdy gracz po przejściu danej historii otrzyma możliwość zakupienia kostiumu w umieszczonym w grze sklepiku. Ujawniono także trochę szczegółów dotyczących trybu „Survival”. W dużym skrócie nasz pasek życia i EX Gauge przenosi się do kolejnych pojedynków, co oznacza, że musimy zdecydowanie oszczędzać postać. Za zdobyte punkty można co prawda zakupić różne bonusy zwiększające obronę i atak bohatera, ale idzie za tym koszt w postaci niższego wyniku końcowego.

W Street Fighter V (PS4) pojawi się również tak zwany tryb „Challenge”. W jego ramach dostaniemy aż cztery tryby poboczne:

  • Battle Tips - poznaj porady dotyczące gry każdym z bohaterów (dostępne od marca)
  • Trials – zademonstruj swoje opanowanie kombosów, wykonując liczne wyzwania (dostępne od marca)
  • Extra Battle – walcz ze sterowanymi przez SI bossami. Zwycięstwo nagrodzi gracza specjalną nagrodą (dostępne chwilę po premierze)
  • Targets – wykonuj codzienne wyzwania, uzyskując dostępną w grze walutę (dostępne chwilę po premierze)

Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że przy premierze tryb wieloosobowy dopuści do poczekalni dwie osoby, ale z czasem liczba zostanie rozszerzona do ośmiu. Na tryb widza również będziemy musieli poczekać do marca.

Źródło: http://www.capcom-unity.com/haunts/blog/2016/02/11/sfv-character-story-costumes-and-new-mode-details

Tagi: Capcom playstation 4 Street Fighter V