Patryk Jankowski Patryk Jankowski 12.02.2016 11:12
Analiza techniczna jakości Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 na obu konsolach
541V

Analiza techniczna jakości Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 na obu konsolach

Firma CyberConnect2 przygotowała przy okazji premiery gry Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 (PS4) świetną bijatykę. Nie tylko systemowo, ale również pod względem oprawy oraz płynności grafiki, co pokazują testy Digital Foundry.

Wyspecjalizowana w analizie technicznej jakości wykonania gier wideo Digital Foundry przetestowała grę Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 (PS4) od firmy CyberConnect2. Jako zwieńczenie dużej serii najnowsza odsłona oferuje sporo atrakcji dla graczy, ale i stosunkowo wysoką jakość wykonania.

Tytuł został przygotowany w docelowej liczbie trzydziestu klatek na sekundę, ale spadki animacji mogą czasami przeszkadzać - tak na PlayStation 4, jak i na Xbox One.

W przypadku konsol stacjonarnych mamy do czynienia z rozdzielczością 1080p oraz ostrymi teksturami i wysokiej jakości poziomem anizotropowego filtrowania, który eliminuje rozmycie powierzchni. Dodatkowo Digital Foundry zachwalają ostrość obiektów oraz wygładzanie krawędzi w post-processingu.

Filmik przygotowany na rzecz testów Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 (PS4) możecie obejrzeć poniżej. Oczywiście polecamy sprawdzić naszą recenzję gry, którą

.

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2016-naruto-shippuden-ultimate-ninja-storm-4-face-off

Tagi: