Patryk Jankowski Patryk Jankowski 12.02.2016 10:49
To już oficjalne, Call of Duty od Infinity Ward pod koniec tego roku
1265V

To już oficjalne, Call of Duty od Infinity Ward pod koniec tego roku

Zgodnie z cyklicznym planem wydawniczym kolejnych odsłon popularnej serii strzelanin Call of Duty od wydawnictwa Activision w tym roku grą zajmie się studio Infinity Ward.

W Sieci pojawiły się oficjalne informacje dotyczące planów firmy Activision na ten rok względem serii Call of Duty. Zgodnie z cyklicznym planem wydawniczym w tym roku na rynek trafi kolejna odsłona serii strzelanin, za którą odpowiedzialna będzie ekipa Infinity Ward.

Studio odpowiedzialne jest głównie za wielki sukces komercyjny Call of Duty 4: Modern Warfare (PS3) i kolejnych odsłon podserii, ale w późniejszym okresie wydali również nieco krytykowane Call of Duty: Ghosts (PS4). 

Nie jest jasne, czy studio powróci do klimatów znanych właśnie z Ghosts, czy może będzie chciało lokować na rynku nową odsłonę serii. Ostatnio Infinity Ward bardzo emocjonalnie wypowiadali się o roku 2016 twierdząc, że dla nich będzie to niesamowity okres w karierze.

Należy zatem czekać na dalsze konkrety w sprawie nowego Call of Duty i targi E3 2016, gdzie z pewnością gra zostanie ujawniona. Jakiego tytułu od Infinity Ward wymagacie, powrotu marki Modern Warfare czy może czegoś w klimacie drugiej wojny światowej?

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/call_of_duty_ghosts/news/infinity_ward_call_of_duty_confirmed_for_holiday_2016.html

Tagi: Activision Call of Duty call of duty: ghosts Infinity Ward playstation 4