Patryk Jankowski Patryk Jankowski 12.02.2016 09:35
Ubisoft liczy, że Tom Clancy's The Division będzie największą premierą nowej marki w historii gier
673V

Ubisoft liczy, że Tom Clancy's The Division będzie największą premierą nowej marki w historii gier

Tom Clancy's The Division (PS4) jest bez wątpienia jedną z najbardziej oczekiwanych gier w ostatnich latach. Betatesty udowodniły, że jest duży potencjał w tym tytule, ale Ubisoft twierdzi, że może być to najważniejsza premiera nowej marki w historii gier wideo.

Na zebraniu udziałowców firmy Ubisoft, podczas którego omawiano strategię firmy oraz wyniki finansowe rozmawiano również o zbliżającej się wielkimi krokami premierze gry Tom Clancy's The Division (PS4). Zdaniem oficjeli wydawnictwa premiera gry może być największym debiutem nowej marki w historii gier wideo.

''The Division, którego ostatnie betatesty przewyższyły nasze oczekiwania, jest teraz traktowane, jako największa nasza premiera ostatnich lat i może stać się najważniejszym debiutem nowej marki na rynku gier wideo w historii.'' - oficjalny komentarz Ubisoftu w raporcie finansowym.

Faktycznie, Ubisoft jest mistrzem w kwestii sprzedawania gier na dużą skalę i w wielkich ilościach. Wystarczy tylko spojrzeć na wyniki sprzedażowe serii Assassin's Creed w ostatnich latach, czy uznanej serii strzelanin pierwszoosobowych Far Cry. Tytuły tego producenta sprzedają się w milionach egzemplarzy rokrocznie, toteż nie powinno nikogo dziwić, że firma ma takie oczekiwania względem premiery nowej marki przygotowywanej od lat.

Tom Clancy's The Division (PS4) dostępne będzie na PlayStation 4 od dnia 8 marca tego roku. Przed zakupem możecie zapoznać się z naszym tekstem dotyczącym wspomnianych betatestów gry.

Źródło: http://gamingbolt.com/ubisoft-expects-the-division-to-be-one-of-the-biggest-new-ip-launches-in-history

Tagi: playstation 4 premiera gry tom clancy's the division Ubisoft