Patryk Jankowski Patryk Jankowski 12.02.2016 09:06
Czym jest gra Dead Island: Retro Revenge?
754V

Czym jest gra Dead Island: Retro Revenge?

Druga, pełnoprawna odsłona uznanego Dead Island (PS3) powstaje od wielu lat. Po premierze rodzimego Dying Light (PS4) debiut gry Deep Silver przesunięto, a dziś dowiadujemy się o tajemniczym projekcie Dead Island: Retro Revenge.

W Sieci pojawiły się niespodziewanie informacje dotyczące projektu Dead Island: Retro Revenge od firmy Deep Silver. Na stronie australijskiego urzędu klasyfikującego gry wideo (agencja typu PEGI) pojawił się wpis dotyczący produkcji tego wydawnictwa, za którą odpowiedzialne jest studio Empty Clip.

Gra została oceniona, jako przeznaczona tylko i wyłącznie dla dorosłej widowni. Z opisu Dead Island: Retro Revenge wynika, że będzie to tytuł przeznaczony na wiele platform, czyli bardzo prawdopodobne, że na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste. Możliwe również, że gra może okazać się projektem na urządzenia mobilne, bowiem wspomniane Empty Clip Studios w ostatnich latach pracowało właśnie nad takimi grami.

Sympatycy marki powinni uzbroić się w cierpliwość i poczekać na oficjalną zapowiedź Deep Silver w tej sprawie. Jednocześnie cały czas niewiele wiemy na temat premiery i ogólnej jakości Dead Island 2 (PS4), które ma pojawić się w tym roku na rynku.

 

Źródło: http://www.allgamesbeta.com/2016/02/dead-island-retro-revenge.html

Tagi: Dead Island 2 Dead Island: Retro Revenge Deep Silver playstation 4