Patryk Jankowski Patryk Jankowski 11.02.2016 10:52
Obszerny materiał wideo dotyczący premiery nowego Hitmana
483V

Obszerny materiał wideo dotyczący premiery nowego Hitmana

Już w przyszłym miesiącu gracze będą mogli ograć nowe przygody Agenta 47 w grze Hitman (PS4). Tytuł już teraz niektóre redakcje mogły przetestować i opublikować wrażenia dotyczące rozgrywki, tak jak to robi własnie Videogamer.

W Sieci pojawił się materiał wideo dotyczący gry Hitman (PS4), która już w marcu pojawi się w podstawowej wersji na konsoli PlayStation 4. Redakcja videogamer.com dorwała się do testowej edycji gry i przygotowała obszerny materiał analizujący najnowszą odsłonę przygód Agenta 47.

Filmik trwa około 25 minut i możemy w zobaczyć głownie rozgrywkę właściwą. Gracze mogą rzucić okiem na ogólnie znaną misję na dużym bankiecie, gdzie główny bohater musi wyeliminować jednego z ważniaków. Oczywiście dróg do celu jest wiele, a sama lokacja wygląda na bardzo rozbudowaną i dającą mnóstwo możliwości likwidacji celu. Całość prezentuje naprawdę dobry poziom oprawy graficznej i teraz tylko czekać, na ujawnienie kolejnych lokacji z gry.

Hitman (PS4) pojawi się w podstawowej wersji na rynku już 11 marca, aby w późniejszym okresie być sukcesywnie rozwijany w formule epizodycznej przez IO Interactive.

 

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/hitman/news/hitman_new_gameplay_and_hands-on_video_preview.html

Tagi: gameplay hitman IO Interactive playstation 4 Square Enix wideo