Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 10.02.2016 17:02
Znamy plan wydawniczy miniserii The Walking Dead: Michonne
500V

Znamy plan wydawniczy miniserii The Walking Dead: Michonne

Co prawda jedynie pierwszy z odcinków, "In Too Deep", otrzymał dokładną datę premiery, jednak deweloperzy ujawnili, kiedy mniej więcej możemy spodziewać się kolejnych części The Walking Dead: Michonne (PS4).

Zarówno fani serialu, jak i czytelnicy komiksów, dobrze znają mistrzynię katany - Michonne. Czarnoskóra kobieta nie tylko świetnie posługuje się swoją bronią, ale także doskonale wie jak poradzić sobie w świecie wypełnionym nieumarłymi zombie. Będzie to sporym kontrastem do poprzednich bohaterów gier Telltale z tego uniwersum, gdyż i Lee, i jego mała podopieczna Clementine, dopiero uczyli się postapokaliptycznego życia.

Pierwszy odcinek zatytułowany "In Too Deep" skupi się na przedstawieniu nam głównej postaci, a także opowie w jaki sposób Michonne poznała Pete'a i jego załogę. Będzie on możliwy do pobrania już 23 lutego, na konsolach PlayStation 3 i PlayStation 4. Następne części The Walking Dead: Michonne (PS4), "Give No Shelter" i "What We Deserve", będą pojawiać się co miesiąc, czyli kolejno w marcu i kwietniu. 

Gra przedstawi nie tylko obecne działania głównej bohaterki, ale także jej motywy i powody dla których opuściła Ricka i resztę swojej zaufanej drużyny. 

Źródło: https://www.telltalegames.com/blog/

Tagi: playstation 3 playstation 4 Telltale Games The Walking Dead: Michonne