Patryk Jankowski Patryk Jankowski 10.02.2016 11:17
Sony zapowiedziało edycję limitowaną PlayStation 4 w klimacie Star Ocean 5: Integrity and Faithlessness
444V

Sony zapowiedziało edycję limitowaną PlayStation 4 w klimacie Star Ocean 5: Integrity and Faithlessness

Na chwilę obecną wiemy, że Sony Interactive Entertainment we współpracy z firmą Square Enix chcą wydać specjalną edycję PlayStation 4 na terenie Japonii, ale wiadomo, że jeżeli zainteresowanie będzie spore, może bundle pack trafi na zachód.

Firmy Sony Interactive Entertainment oraz Square Enix zapowiedziały specjalną edycję konsoli PlayStation 4 w klimatach świetnie zapowiadającego się Star Ocean 5: Integrity and Faithlessness (PS4). 

Zestaw możecie obejrzeć na zdjęciach poniżej, ale pamiętajcie, że aktualnie został on zapowiedziany tylko i wyłącznie z myślą o rynku w Japonii. Gracze otrzymają dostęp do aż trzech zestawów w następujących konfiguracjach:

  • Jet Black z dyskiem 1 TB,
  • Jet Black z dyskiem 500 GB,
  • Glacier White z dyskiem 500 GB.

Co najciekawsze, gra nie będzie dostępna razem z oferowanymi zestawami, ale fani otrzymają oryginalny motyw dla PlayStation 4. Zdjęcia zestawu możecie zobaczyć poniżej w naszej galerii. Pełna wersja gry pojawi się na rynku już dniem 31 marca.

Źródło: http://www.siliconera.com/2016/02/10/star-ocean-integrity-faithlessness-limited-edition-playstation-4-announced/

Tagi: bundle pack playstation 4 Square Enix Star Ocean 5: Integrity and Faithlessness