Patryk Jankowski Patryk Jankowski 10.02.2016 09:51
Titanfall 2 będzie miał jeszcze lepszy multiplayer, zapewnia Respawn Entertainment
439V

Titanfall 2 będzie miał jeszcze lepszy multiplayer, zapewnia Respawn Entertainment

Respawn Entertainment coraz częściej wypowiada się na temat swojej superprodukcji Titanfall 2 (PS4), która najpewniej w tym roku zagości również na PlayStation 4. Tytuł ma mieć o wiele lepszy i zrealizowany z większym rozmachem tryb wieloosobowy, w porównaniu z oryginałem.

Przedstawiciele Respawn Entertainment coraz częściej wypowiadają się na temat ich najnowszej gry, czyli Titanfall 2 (PS4). Ostatnio dowiedzieliśmy się, że tytuł otrzyma rozbudowaną kampanię fabularną, a dziś otrzymujemy zapewnienia o tym, że tryb wieloosobowy będzie konkretnie rozbudowany w porównaniu z oryginałem.

Na ten temat wypowiedział się Jesse Stern w rozmowie z redakcją Forbesa, który zapewnia, że możliwość wydania gry na wielu platformach wpłynie pozytywnie na jakość rozgrywek sieciowych.

''Tryb wieloosobowy będzie o wiele lepszy, aniżeli ten, który udało nam się przygotować w pierwszej części gry. Titanfall był przeznaczony ekskluzywnie dla Xbox One. Nowa gra będzie dostępna na innych platformach, a jedną z największych ograniczeń oryginału było to, że mieliśmy mnóstwo pomysłów, których nie zdołaliśmy wprowadzić w życie i zrealizować na spokojnie.'' - tłumaczy Stern.

Jesse Stern dodatkowo wyjawił, że nowa odsłona gry będzie starła się delikatnie zaprezentować połączenie futurystycznego świata robotów, science-fiction oraz magii. W jaki sposób zostanie to zrealizowane, nie wiemy dokładnie, ale warto się przyglądać Titanfall 2 (PS4) i oczekiwać na więcej konkretów.

Titanfall w roku 2014 pojawił się ekskluzywnie na konsolach Microsoftu. Tytuł cechował się oryginalnym podejściem do trybu multiplayer i zdobył średnią ocen na poziomie 84 punktów.

Źródło: http://gamingbolt.com/titanfall-2-will-have-better-multiplayer-respawn-entertainment

Tagi: