Patryk Jankowski Patryk Jankowski 10.02.2016 09:10
Producent Overwatch wprowadza zmiany w drugiej fazie betatestów
700V

Producent Overwatch wprowadza zmiany w drugiej fazie betatestów

Blizzard Entertainment zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami przygotowuje drugą fazę betatestów swojej najnowszej strzelaniny wieloosobowej Overwatch (PS4). Gracze mogący bawić się wersją beta powinni przygotować się na kilka znaczących zmian.

Twórcy gry Overwatch (PS4) chcą poinformować o zmianach, jakie zostaną wprowadzone w drugiej fazie betatestów. Aktualizacja została już wprowadzona na komputerach osobistych, gdzie wybrani gracze mogą cieszyć się wieloosobową rozgrywką w produkcję Blizzard Entertainment. 

Autorzy gry wprowadzili przede wszystkim system postępu opartu na zbieraniu doświadczenia dla naszego konta, a nie przypisanego dla pojedynczych zawodników. Zdobywanie doświadczenia wiąże się z rozgrywkami Quick Play albo Play vs All, a więc walką z botami. Ponadto nagrodą dla grających będą również tak zwane Loot Boxes, czyli skrzynki z czterema losowymi przedmiotami, które pozwolą na modyfikację wyglądu naszego bohatera (akcesoria do ubrania, barwniki, ikonki, naklejki i inne gadżety).

Pełna wersja gry powinna pojawić się na rynku już w czerwcu tego roku na PlayStation 4. Poniżej możecie zobaczyć kilka screenów prezentujących wspomniane dodatki dla bohaterów oraz naklejki. 

 

Źródło: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1181874

Tagi: beta testy Blizzard Entertainment Overwatch playstation 4