Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 09.02.2016 15:37
Nowy zwiastun Far Cry Primal - zapoznaj się z fabułą, możliwościami bohatera i nie tylko!
726V

Nowy zwiastun Far Cry Primal - zapoznaj się z fabułą, możliwościami bohatera i nie tylko!

Do Sieci trafił właśnie nowy zwiastun Far Cry Primal w języku polskim. Dzięki niemu zapoznamy się z uzbrojeniem głównego bohatera, ale też i zarysem fabuły gry. Zwrot „niedźwiedzia kawaleria” po zwiastunie również nabierze nowego znaczenia.

Wygląda na to, że możemy spodziewać się prawdziwie morderczego świata. Ludziom w Far Cry Primal (PS4) grozi wyginięcie, a główny bohater, Takkar, musi zmierzyć się z innymi plemionami.

Dowodzeni przez szalonego Ulla mieszkający w jaskiniach gwałtowni członkowie ludu Udam atakują wszystko, co zobaczą, nie czując różnicy pomiędzy polowaniem na ludzi a bestie. Mięso to mięso.

Przewodząca plemieniu Izila, bezlitosna Batari, także stanowi zagrożenie. Izila są wyznawcami Boga Słońca i wzbudzają we wrogach lęk, za pośrednictwem wykorzystywanego w formie broni ognia.

Gracz, mając przed sobą te wszystkie zagrożenia, nie jest na szczęście pozostawiony samemu sobie. W trakcie gry będziemy odbudowywali nasze plemię, werbując specjalistów, a także przynosząc materiały i doprowadzając do rozkwitu wioski, a wraz z tym do odblokowania duchowych podróży. Dzięki nim poznamy przyszłość, co pomoże nam w zapobiegnięciu wyginięciu.

Wygląda na to, że o uzbrojenie także nie musimy się martwic. Dzidy, łuki, noże, maczugi to tylko wycinek arsenału wykorzystywanego przez Takkara, gdyż będziemy także tworzyli wybuchające ogniem bomby, ale również wykorzystywali do pomocy naturę. Jeśli kiedykolwiek chcieliście pojeździć w grze wideo na niedźwiedziu – będzie taka możliwość.

Tagi: far cry primal playstation 4 Ubisoft Montreal wideo