Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 08.02.2016 20:55
Deep Down wciąż żywe, jednak pozostaje w uśpieniu
756V

Deep Down wciąż żywe, jednak pozostaje w uśpieniu

Pamiętacie jeszcze o Deep Down (PS4)? Nie? Cóż, twórcy nie starają się przypominać nam o swojej produkcji, jednak pozostaje nadzieja, że dzięki temu skupiają całą uwagę na dewelopingu. 

Deep Down (PS4) to gra z gatunku hack and slash mocno nastawiona na kooperację i funkcje społecznościowe. Akcja została umiejscowiona w roku 2094, jednak większość rozgrywki opiera się na podróżowaniu w przeszłość, gdzie gracze będą wykonywać różnorakie misje, walczyć z potworami, smokami i szukać skarbów.

W sierpniu zeszłego roku dowiedzieliśmy się, że Capcom, czyli firma odpowiedzialna za wydawnictwo Deep Down (PS4), starało się o przedłużenie znaku towarowego gry. Był to ich trzeci taki wniosek, a warto pamiętać, że tego typu prośby można złożyć jedynie 5 razy. Parę dni temu historia powtórzyła się, więc jeżeli deweloperzy otrzymają odpowiedź pozytywną, to, wedle prawa USA, pozostanie im maksymalnie rok czasu na wydanie gry. 

Miejmy nadzieję, że 12 miesięcy wystarczy, żeby Deep Down (PS4) pojawiło się na naszych konsolach, a na tę chwilę jedyne co nam pozostaje to czekanie na kolejne informacje i ewentualnie podziwianie świetnego zwiastuna gry z 2013 roku. 

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/02/08/ps4-exclusive-deep-down-is-still-alive-capcom-requests-fourth-extension-for-u-s-trademark/

Tagi: Capcom deep down playstation 4 wideo