Patryk Jankowski Patryk Jankowski 08.02.2016 11:31
Kingdom Hearts III wcale nie musi być ostatnią odsłoną tej serii
432V

Kingdom Hearts III wcale nie musi być ostatnią odsłoną tej serii

Najnowsza odsłona serii Kingdom Hearts ma szanse zostać najlepszą, największą i najpiękniejszą w historii, ale wcale nie musi być ostatnią. Tak przynajmniej twierdzi Tetsuya Nomura, który wierzy w dalszą współpracę z 

Tetsuya Nomura z firmy Square Enix wypowiedział się na temat zakończenia gry Kingdom Hearts III (PS4), które wcale nie musi definitywnie kończyć całego cyklu. Producent opowieści podkreśla, że dobra wola wytwórni Disney i jego pomysły mogą sukcesywnie rozwijać markę i pozwalać graczom przeżywać kolejne, wspaniałe przygody.

''Nigdy nie było tak naprawdę dyskusji pomiędzy mną, a wytwórnią Disney, o przyszłości serii po trzeciej odsłonie. Szczerze powiedziawszy, nie znam ich intencji. Ale myślę, że Kingdom Hearts tworzone było i jest na każdej generacji konsol i dlatego trafiliśmy do tak dużej ilości osób. Można to swobodnie kontynuować, ale sam Disney tego nie zrobi tak, jak ja o tym myślę.'' - komentuje Nomura w rozmowie z NowGamer.

Kingdom Hearts III (PS4) jest aktualnie w produkcji na PlayStation 4 i w pełni ujawniono ją na E3 2015. Tytuł zapowiada się naprawdę bardzo dobrze, otrzymamy otwarty, duży świat przeznaczony do eksploracji oraz usprawniony, efektowny system walki.

Dodatkowo warto wspomnieć o grze Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter (PS4), którą Square Enix również przygotowuje dla fanów cyklu. Tytuł ma być wprowadzeniem do wydarzeń z pełnoprawnej, trzeciej części popularnej serii Nomury.

Źródło: http://www.psu.com/news/29325/Kingdom-Hearts-3-probably-wont-be-the-last-game-in-the-series

Tagi: Kingdom Hearts III playstation 4 Square Enix Tetsuya Nomura