Patryk Jankowski Patryk Jankowski 08.02.2016 10:14
Twórca Volume oraz Thomas Was Alone pracuje już nad dwiema kolejnymi grami
279V

Twórca Volume oraz Thomas Was Alone pracuje już nad dwiema kolejnymi grami

Mike Bithell, twórca takich gier jak Volume (PS4) oraz Thomas Was Alone (PS4), pracuje aktualnie nad dwoma nowymi projektami. Jeden, ten mniejszy, pojawi się już niebawem na rynku, duży będzie czymś pomysłowym i oryginalnym - zapewnia producent.

W rozmowie z redakcją MCV twórca udanego Volume (PS4) potwierdził, że aktualnie zajmuje się programowaniem kolejnych gier wideo. Jedna, mniejsza gra, pojawi się na rynku już niebawem i będzie to drobny pomysł połączenia kilku rozwiązań w jedną całość, ale twórca pracuje również nad czymś większym.

''Mam niewielki projekt, który zaskoczy ludzi, debiutują bardzo szybko. Jest to coś, nad czym pracowałem odkąd skończyłem grę Volume, czyli przez około sześć miesięcy. Myślę że to drobny pomysł, a właściwie kilka pomysłów, które połączyłem ze sobą.

Jest to prawdopodobnie ostatnia rzecz, którą zaprogramuję, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem. Wypowiedzenie tych słów to okropna rzecz, zapewne jacyś spryciarze będą mi to wypominać za dziesięć lat.'' - komentuje Bithell.

Drugi projekt ma być większy i rozbudowany, ale na dzień dzisiejszy Bithell nie ujawnia szczegółów na jego temat. Jeżeli tylko podobały Wam się gry tego producenta w przeszłości, to myślimy, że warto czekać na jego przyszłe zapowiedzi.

Wspomniane Volume (PS4) trafiło na PlayStation 4 i PlayStation Vita. Tytuł to nietypowa skradanka, która na serwisie Metacritic zebrała średnią ocen na poziomie 71 punktów.

Źródło: http://www.mcvuk.com/news/read/interview-what-s-next-for-mike-bithell/0162130

Tagi: Mike Bithell playstation 4 Volume