Patryk Jankowski Patryk Jankowski 08.02.2016 09:01
Titanfall 2 z kampanią jednoosobową oraz dedykowanym serialem
612V

Titanfall 2 z kampanią jednoosobową oraz dedykowanym serialem

Respawn Entertainment od dłuższego czasu pracują nad grą Titanfall 2 (PS4), która teraz również pojawi się na PlayStation 4. Tytuł zapowiada się bardzo dobrze, a dziś dowiadujemy się, że otrzyma dedykowany serial oraz rozbudowaną kampanię jednoosobową.

Główny scenarzysta gry Titanfall 2 (PS4) zdecydował się ujawnić na łamach GameSpotu bardzo ciekawe informacje dotyczące tej nadchodzącej produkcji.

''Zamiast koncentrować się na tradycyjnym dla gatunku  sci-fi podejściu chcieliśmy pokazać jak mogłoby to wyglądać od praktycznej strony, jak wyglądałyby statki, jakich maszyn użyto by do kopania, budowania oraz formowania terenu, oraz to, co stałoby się z nimi, gdyby przerobiono je na "machiny wojenne".

Inspirowaliśmy się krzyżówką postępu technologicznego oraz nieuchronności konfliktów i wojen, bo chcieliśmy pokazać, jak mogłaby wyglądać taka właśnie wojna. W Titanfall 2 znajdziecie wiele scen, w których nauka łączy się z magią, ale gra będzie także typowo brudna, realistyczna oraz ludzka'' - tłumaczy Jesse Stern z Respawn Entertainment.

Ujawniono również, że nad serialem opowiadającym o wydarzeniach z gry pracuje już wytwórnia Lionsgate TV. Na chwilę obecną wiadomo tylko tyle, że produkcja ma pochłonąć spory budżet.

Brak kampanii jednoosobowej jest ostatnio popularnym rozwiązaniem twórców gier wideo, ale w przypadku Titanfall 2 (PS4) firma Respawn Entertainment wreszcie chce szerzej zaprezentować swój wykreowany świat. Kampania ma skoncentrować się na głównym bohaterze, jego motywach działania, osobowości, ale również wielkiej, kolonialnej wojnie.

Twórcy już wcześniej wspominali, że dla nich ma być to bardzo ważny rok i wielce prawdopodobne, że w drugą część serii zagramy jeszcze w tym roku. Należy zatem trzymać kciuki i wyczekiwać kolejnych zapowiedzi dotyczących tej gry.

 

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/titanfall-2-has-single-player-campaign-tv-spinoff-/1100-6434584/

Tagi: Electronic Arts playstation 4 Respawn Entertainment titanfall 2