Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 05.02.2016 20:44
Worlds of Magic zmieniło się w Planar Conquest i zmierza na PS4
533V

Worlds of Magic zmieniło się w Planar Conquest i zmierza na PS4

Obecne już na iOS-ie Planar Conquest (PS4) zmierza na PS4. Jednym słowem coś dla fanów strategii turowej! Tylko co właściwie się stało, że gra zmieniła nazwę?

Dokładnie rok temu Wasteland Interactive ogłosiło, że Worlds of Magic trafi na PlayStation 4 w trzecim kwartale 2015. Jak podejrzewacie, nic takiego się nie wydarzyło. Wygląda na to, że w międzyczasie Worlds of Magic zmieniło się w Planar Conquest. Co się stało? Oddajmy głos Leszkowi Lisowskiemu, CEO Wasteland Interactive.

Worlds of Magic miało dużo problemów. Naprawiliśmy większość z nich, ale w pewnym momencie zrozumieliśmy, że jeśli chcemy wykorzystać pełny potencjał projektu, to musimy ulepszyć całą grę i wydać ją na nowo. Tak właśnie narodziło się Planar Conquest. Gra otrzymała nie tylko nowe SI i UI, poprawiliśmy także grafikę, a na dodatek stworzyliśmy tryb wieloosobowy oparty o grę pomiędzy platformami. Dodaliśmy również edytor map i najważniejsze - gra będzie dostępna za darmo dla posiadaczy Worlds of Magic.

W Planar Conquest (PS4) pokierujemy do zwycięstwa ośmioma różnymi rasami. Będziemy zwiedzać różne plany egzystencji, eksplorowali lochy i podbijali miasta. Kiedy dostaniemy grę? W drugim kwartale 2016 roku na PS4!

 

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2016/02/04/worlds-magic-now-planar-conquest-arrives-q2-2016-ps4-xbox-one-pc/

Tagi: planar conquest playstation 4 wasteland interactive wideo