Patryk Jankowski Patryk Jankowski 04.02.2016 12:01
Twórca nieoficjalnego remake'u Metal Gear Solid na dniach ujawni coś bardzo ważnego
876V

Twórca nieoficjalnego remake'u Metal Gear Solid na dniach ujawni coś bardzo ważnego

Od dłuższego czasu przygotowywany jest amatorski remake gry Metal Gear Solid (PS One) od firmy Konami. Twórca projektu przygotowuje graczy na wielką zapowiedź, jaką ujawnić ma już na dniach.

Bardzo ważne informacje na temat amatorskiego projektu odświeżenia Metal Gear Solid (PS One) otrzymamy w nadchodzących dniach. Twórca remake'u opracowywanego w oparciu o technologię Unreal Engine 4 będzie miał dla graczy ''dużą zapowiedź'', o czym informuje na profilu projektu w ramach serwisu Twitter

Niezależny projektant Airam Hernandez pracuje nad odświeżeniem swojej ulubionej gry od wielu miesięcy, a gracze mogli już podziwiać efekty jego pracy na naszej stronie. Konami pewnie już zainteresowało się tym projektem, ale póki co, nie nakazało go anulować.

Coś jednak dzieje się za kulisami tej produkcji, bo na profilu gry pojawił się wpis oznajmiający, że niebawem poznamy bardzo ważne i ekscytujące informacje na jego temat.

Warto przypomnieć, że w przeszłości pierwszą odsłonę serii już zrobiono na nowo przy okazji świetnego Metal Gear Solid: The Twin Snakes na Nintendo GameCube. Firma Konami ostatnimi czasy zepsuła sobie reputację, czyżby mogło dojść do przejęcia projektu, albo jego oficjalnego poparcia przez wydawnictwo?

Źródło: http://www.psu.com/news/29298/Metal-Gear-Solid-Remake-dev-teases-big-news-announcement

Tagi: Konami Metal Gear Solid playstation 4 Shadow Moses