Patryk Jankowski Patryk Jankowski 03.02.2016 14:39
Nowego Hitmana przetestujemy jeszcze przed premierą - wiemy, kiedy zacznie się beta
935V

Nowego Hitmana przetestujemy jeszcze przed premierą - wiemy, kiedy zacznie się beta

Twórcy gry Hitman (PS4), studio IO Interactive, wraz z przedstawicielami Sony poinformowali na oficjalnym blogu PlayStation, że przeprowadzone zostaną betatesty przed jej sklepową premierą.

Jak za pewne wiecie, już na początku marca na rynku pojawi się podstawowa wersja nowej odsłony skradanek od IO Interactive opowiadających o przygodach Agenta 47. Jak się jednak okazuje, pomysł na epizodyczną dystrybucją gry to również szansa, aby w późniejszym okresie przedstawić historię na kilka różnych sposobów, angażując chociażby znaną w serii Dianę Burnwood oraz nowych członków organizacji ICA.

Jak się właśnie dowiedzieliśmy z oficjalnego bloga PlayStation, firma IO Interactive chce przeprowadzić betatesty gry Hitman (PS4), które rozpoczną się 12 lutego, czyli już w przyszły piątek.

HITMAN_Requiem_Pack

Gracze mogą już teraz zagwarantować sobie dostęp do testowania wczesnej wersji gry zamawiając jeden z dwóch pakietów ujawnionych przez producenta, a są nimi:

  • Full Experience, zawierający pełen zestaw początkowy oraz sześć dodatkowych kontraktów z początkowym ''Szóstka z Sarajewa'' dostępnym w dniu premiery, jak również pakiet Requiem i motyw Agenta 47
  • Intro Pack, zawierający jeden dodatkowy kontrakt, część zawartości ''Szóstka z Sarajewa'' oraz pakiet Requiem i motyw Agenta 47.

Poniżej możecie rzucić okiem na wizualizacje obu pakietów i zdecydować, czy jesteście zainteresowani zakupem któregoś z nich. Opublikowano również krótki zwiastun gry o nazwie ''World of Assassination'', który polecamy sprawdzić.

HITMAN_The_Director_Sarajevo6

Hitman (PS4) pojawi się na rynku już z dniem 11 marca w oficjalnej sprzedaży.

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/2016/02/03/hitman-on-ps4-beta-and-story-details-revealed/

Tagi: beta hitman IO Interactive playstation 4 Square Enix wideo