Patryk Jankowski Patryk Jankowski 03.02.2016 13:10
Twórcy kolejny raz opowiadają o nowym Hitmanie
484V

Twórcy kolejny raz opowiadają o nowym Hitmanie

Nowy Hitman (PS4) pojawi się w tym roku i będzie sukcesywnie rozwijany w formie epizodycznej. Twórcy opublikowali kolejny filmik, w którym opowiadają o grze, jej skali oraz projekcie głównego bohatera.

Ostatnio publikowaliśmy wpis z filmikiem przedstawiającym sylwetki producentów gry Hitman (PS4) i ich opinie na temat tej gry. Materiał jest kontynuowany w ramach serwisu YouTube i dziś ponownie możecie posłuchać wypowiedzi przedstawicieli IO Interactive na temat ich najnowsze produkcji.

Projekt głównego bohatera, Agenta 47, na przestrzeni lat nieznacznie się zmieniał, nadal był to facet w czarnym garniturze, z czerwonym krawatem i tatuażem z tyłu głowy. Twórcy gry dostrzegają jednak, że przy okazji promowania najnowszej odsłonie serii spotykają się z pozytywnym odzewem społeczności graczy, którzy dostrzegają kosmetyczne zmiany w wizerunku protagonisty, a szczególnie jego twarzy.

Gra pojawi się na rynku w formie epizodycznej, aż podstawowa wersja zadebiutuje na rynku już z dniem 11 marca. Jesteście zainteresowani nowymi przygodami Agenta 47?

 

Źródło: https://hitman.com/en-us/news/talking-hitman-agent-47-part-2-

Tagi: gameplay hitman IO Interactive playstation 4