Patryk Jankowski Patryk Jankowski 03.02.2016 10:26
Znamy datę premiery Rainbow Moon na konsolę PlayStation 4
516V

Znamy datę premiery Rainbow Moon na konsolę PlayStation 4

Jedna z mniejszych, ale niemniej oryginalnych gier strategicznych z elementami RPG trafi wreszcie na PlayStation 4. Mowa tutaj o Rainbow Moon (PS4), które wcześniej debiutowało na PlayStation Vita i PlayStation 3. 

W Sieci pojawił się oficjalny komunikat dotyczący daty premiery gry Rainbow Moon (PS4) na PlayStation 4. Tytuł pojawi się w oficjalnej sprzedaży już z dniem 16 lutego na nowej konsoli Sony.

Gra została wyceniona na 14,99 euro, zatem przyjdzie Wam za nią zapłacić około 65 złotych. Przez ograniczony czas dostępna będzie także opcja kupna wersji na PS4 za 50% gdy posiadacie wydanie na PS3 lub PSV.

Tytuł jest klasycznym połączeniem elementów gier strategicznych z gatunkiem role play game. Już poprzednie wersje Rainbow Moon (PS4) na PlayStation 3 i PlayStation Vita cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród gracz i zdołały się wbić nawet do dziesiątki najlepiej sprzedających się gier na PlayStation Store w okresie swojego debiutu. Warto zatem jest spróbować tej charakterystycznej gry również na PlayStation 4, jeżeli tylko nie mieliście z nią do czynienia wcześniej.

Poniżej możecie obejrzeć najnowszy zwiastun tej produkcji, która przywodzi na myśl klasykę tego gatunku w postaci pamiętnego Final Fantasy Tactics (PS One). Jeżeli lubicie tego typu gry, to polecamy sprawdzić poniższy materiał wideo i grę SideQuest Studios.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: data premiery eastasiasoft playstation 4 rainbow moon sidequest studios