Patryk Jankowski Patryk Jankowski 03.02.2016 09:25
Kolejne materiały wideo z konsolowej wersji DiRT Rally
831V

Kolejne materiały wideo z konsolowej wersji DiRT Rally

Gry traktujące o rajdach samochodowych się nam ostatnio przebudziły i na rynku pojawiły się dwie konkretne produkcje, a czeka nas premiera chyba tej najlepszej, czyli długo oczekiwanego DiRT Rally (PS4) od Codemasters. Dziś możecie zobaczyć kolejną zajawkę tej topowej rajdówki.

W Sieci pojawił się kolejny materiał wideo przedstawiający wielce oczekiwaną grę rajdową DiRT Rally (PS4) od Codemasters, która ma zadebiutować również na konsolach stacjonarnych.

To tytuł, który rzuca nas od razu na głęboką wodę, zmusza do nauki modelu jazdy, mozolnej pracy nad techniką pokonywania kolejnych oesów i ciułania pieniędzy na nowe samochody. Już od kwietnia gra będzie dostępna również na PlayStation 4.

Dziś możecie zobaczyć kilka minut różnych ujęć oraz odcinków specjalnych zmontowanych przez redakcję Eurogamera. W kilkuminutowym materiale ujęto klasyczne rajdy samochodowe, zawody typu Pike's Peak oraz wyścigi Rally Cross.

Rajdy samochodowe w grach wideo na przestrzeni ostatnich miesięcy się przebudziły. Fani tego sportu otrzymali całkiem udane, licencjonowane WRC 5: FIA World Rally Championship (PS4), ostatnio bardzo dobre Sébastian Loeb Rally Evo (PS4), a przed nami jeszcze premiera rzeczonego Dirta, która nastąpi już 5 kwietnia.

 

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2016-02-02-whats-different-about-dirt-rally-on-console-thankfully-not-much

Tagi: Codemasters dirt rally gameplay playstation 4 trailer