Patryk Jankowski Patryk Jankowski 26.01.2016 09:07
Noctis i jego ekipa na nowych zdjęciach z Final Fantasy XV
1056V

Noctis i jego ekipa na nowych zdjęciach z Final Fantasy XV

Square Enix zdecydowało się przyspieszyć z kampanią informacyjną na temat gry Final Fantasy XV (PS4) i ujawnić nowe zdjęcia ukazujące rozgrywkę. Możecie zobaczyć kilka screenów ukazujących nowe lokacje i nowych wrogów.

W Sieci pojawiły się nowe screeny z wielce oczekiwanego Final Fantasy XV (PS4) na PlayStation 4. Twórcy opublikowali na swoim profilu w ramach serwisu społecznościowego Facebook nowe fotki przedstawiające rozgrywkę, skradanie się oraz możliwości interakcji z otoczeniem.

Po pierwsze, Noctis i jego przyjaciele nie muszą stoczyć nieskończonych walk z wrogami, bo mogą, szczególnie w zamkniętych pomieszczeniach i kompleksach, próbować omijać wrogów i unikać walki z nimi. Po drugie, w grze można korzystać z otoczenia, jako środka ofensywnego, co oznacza, że chociażby używając zaklęcia Fire można podpalić elementy otoczenia, albo nawet doprowadzić do większej eksplozji. Po trzecie wreszcie, każda z broni ma ogromny zakres technik i kombinacji, które będziemy odkrywać z biegiem czasu i łączyć w długie combosy.

Poniżej możecie zobaczyć najnowsze zdjęcia z Final Fantasy XV (PS4). Tytuł zapowiada się naprawdę bardzo dobrze i warto się nim interesować. Square Enix ostatnio zapowiedzieli, że gra z pewnością pojawi się w tym roku w oficjalnej sprzedaży, niebawem mamy otrzymać oficjalną datę premiery.

Ponadto na 31 stycznia zapowiedziano kolejne ATR. Te odbędzie się o 7:00 31 stycznia.

Źródło: Facebook.

Tagi: Final Fantasy XV galeria gameplay playstation 4 premiera Square Enix