Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 12.01.2016 08:59
Pierwsze 16 minut z Dying Light: The Following
656V

Pierwsze 16 minut z Dying Light: The Following

Deweloperzy z Techlandu zdają sobie sprawę z dużego zainteresowania jakim cieszy się Dying Light (PS4), jednak wciąż starają się zachęcić coraz więcej graczy do sięgnięcia po ich produkcję. Tym razem ujawnili pierwsze kilkanaście minut dodatku "The Following" dla serwisu IGN. 

Przez ostatnie miesiące dowiedzieliśmy się całkiem sporo o pierwszym dużym rozszerzeniu do Dying Light (PS4). Tym razem wyjedziemy poza Harrana naszymi głównymi przeciwnikami, oprócz wszechobecnych zombie, będą wyznawcy kultu.

W związku ze zbliżającą się premierą, deweloperzy poszli o krok dalej i pokazali nam, za pośrednictwem serwisu IGN, pierwsze 16 minut dodatku "The Following". Jeden z producentów, Tymon Smektała, przypomina w jakiej sytuacji znalazł się nasz bohater i co będzie jego zadaniem.

Kyle Crane, protagonista podstawki stara się wesprzeć ocalałych w Wieży, jednak sytuacja jest bardzo zła, ponieważ ludzie wciąż umierają, a zapasy antyzyny są na wyczerpaniu. Na szczęście Kyle natrafia na rannego mężczyznę, który opowiada mu o ludziach odpornych na wirusa. Posiada on mapę, za którą podążymy w poszukiwaniu tych osób.  

 

Przypominamy, że premiera dodatku zaplanowana jest na 9 lutego 2016 roku.

Tagi: Dying Light dying light: the following ign playstation 4 Techland warner bros interactive entertainment wideo