Patryk Jankowski Patryk Jankowski 06.01.2016 11:51
Wszystko wskazuje na to, że Mass Effect Andromeda jest już grywalne
931V

Wszystko wskazuje na to, że Mass Effect Andromeda jest już grywalne

BioWare od wielu miesięcy opracowuje najnowszą odsłonę popularnego cyklu Mass Effect z myślą o konsolach nowej generacji. Będzie to gra duża, ambitna i otwierająca nowy rozdział w tym uniwersum. Nadal jest to niezwykle tajemniczy projekt, ale okazuje się, że już grywalny.

Mass Effect Andromeda (PS4) to najprawdopodobniej najbardziej strzeżony i tajemniczy projekt studia BioWare od lat. O samej produkcji wiemy stosunkowo niewiele, bowiem w przeszłości otrzymaliśmy tylko obrazki oraz krótki filmik promocyjny i nic ponad to. Okazuje się jednak, że Cameron Lee, jeden z producentów gry miał okazję swobodnie ograć ten tytuł w aktualnej wersji.

Jak sam przyznaje na Twitterze, udało mu się pograć nieco ponad godzinę i jest zachwycony. Niestety, Cameron Lee nie mógł potwierdzić, czy ogrywał prolog gry, czy może nieco późniejszą część opowieści. Oczywiście nie ujawniono nowych materiałów promocyjnych z tej okazji.

Wychodzi więc na to, Mass Effect Andromeda (PS4) to nadal wielka niewiadoma i gracze muszą polegać wypowiedziach samych twórców o tym wielce oczekiwanym RPG. Warto przypomnieć, że ostatnio z ekipy BioWare odszedł jeden z dyrektorów produkcji, Chriss Wynn. 

Gra ma pojawić się w oficjalnej sprzedaży jeszcze w tym roku. Miejmy nadzieję, iż niebawem poznamy dokładną datę debiutu i nowe materiały promocyjne.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/01/05/in-the-first-hour-of-mass-effect-andromeda-you-get-to-shoot-things-in-the-face/

Tagi: BioWare mass effect 4 mass effect andromeda playstation 4

Nie przegap