Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 05.01.2016 14:33
Watch Dogs 2 zajmie miejsce tegorocznej odsłony Assassin's Creed?
1036V

Watch Dogs 2 zajmie miejsce tegorocznej odsłony Assassin's Creed?

Jakiś czas temu pisaliśmy, że w tym roku prawdopodobnie kolejnej części asasyna nie dostaniemy. Wygląda na to, że zamiast tego Ubisoft planuje "sprezentować" graczom Watch Dogs 2. Przynajmniej tak wynika ze źródeł serwisu Kotaku.

Ze źródeł serwisu Kotaku wynika, że na jesieni tego roku dostaniemy Watch Dogs 2, dzięki czemu marka Assassin's Creed będzie mogła trochę odpocząć.

O produkcji wiemy tylko tyle, że akcja Watch Dogs 2 będzie działa się w San Francisco, które zastąpi znane z pierwszej odsłony Chicago.

Watch Dogs 2 nigdy nie zostało oficjalnie zapowiedziane przez Ubisoft, ale wydawca dawał wyraźne sugestie, że gra powstaje. Ponad rok temu CEO Ubisoftu, Yves Guillemot powiedział, że nie wie, czy Aiden Pearce powróci w kontynuacji cyklu. W styczniu zeszłego roku dyrektor kreatywny Jonathan Morin zasugerował, że studio upewni się, aby kolejna odsłona "spodobała się fanom". Dodatkowo jakiś czas temu wypłynęło do Sieci CV jednego z programistów. Wskazywało, że pracował nad Watch Dogs 2.
 

Jeśli pozyskane przez Kotaku informacje okażą się prawdziwe, to prawdopodobnie w okolicach tegorocznego E3 powinniśmy dostać jakieś konkretne wieści. Ubisoft na chwilę obecną nie narzeka na brak gier do wydania. Już za miesiąc dostaniemy Far Cry Primal, a w marcu na światło dzienne wyjdzie Tom Clancy's The Division.

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/watch_dogs/news/watch_dogs_2_to_release_this_year_set_in_san_francisco_report.html

Tagi: playstation 4 Ubisoft watch dogs 2