Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 18.12.2015 20:09
Twórca Crasha Bandicoota gratuluje Sony listy gier na PlayStation VR
1225V

Twórca Crasha Bandicoota gratuluje Sony listy gier na PlayStation VR

Jason Rubin, prezes Oculus VR Worldwide Studios, jeden z założycieli Naughty Dog oraz ojciec Crasha Bandicoota gratuluje Sony wspaniałej listy gier na PlayStation VR, zauważając wiele pozycji, w które sam z przyjemnością by zagrał.

Jakiś czas temu Rubin spotkał się z Shuheiem Yoshidą w trakcie tworzonego przez serwis Game Informer reportażu o technologii wirtualnej rzeczywistości. Obydwaj panowie powspominali trochę stare czasy nim w końcu powrócili do tematu, jakim była kwestia technologii VR. Rubin przyznał, że jest pod wrażeniem oferty Sony.

Byliśmy dużo młodsi, jak pracowaliśmy wspólnie nad Crashem. Pracując teraz nad VR, mam wrażenie, że to jest dokładnie to samo uczucie - stwierdził Yoshida.

Nie jestem pewien, czy odmłodniałem, ale dzięki VR odczuwam właśnie drugą miłość do branży gier wideo. No i muszę szczerze pogratulować Wam pracy nad PlayStation VR. Wasza oferta gier jest świetna. Nie mogę doczekać się, kiedy znowu będę mógł zagrać w Heista i w Rigsa - odpowiedział Rubin.

Yoshida podziękował za słowa. Rubin, używając skrótów, miał na myśli London Heist oraz RIGS: Mechanized Combat League. Wygląda na to, że obydwa tytuły zrobiły na nim duże wrażenie.

Źródło: http://vrfocus.com/archives/26721/oculus-congratulates-sony-on-its-playstation-vr-line-up/

Tagi: jason rubin london heist playstation 4 Playstation VR RIGS Mechanized Combat League Shuhei Yoshida