Łukasz Ciesielski Łukasz Ciesielski 18.12.2015 08:00
Square Enix zdradziło okres premiery Final Fantasy XV?
648V

Square Enix zdradziło okres premiery Final Fantasy XV?

Wszyscy fani Final Fantasy XV (PS4) z niecierpliwością czekają na ujawnienie daty premiery owej gry. W marcu przyszłego roku odbędzie się event, na którym prawdopodobnie data zostanie oficjalnie ogłoszona. Square Enix jednak już teraz mogło ukradkiem ujawnić kiedy produkcja mniej więcej się ukaże.

Square Enix przygotowało dla japońskich graczy pewną ankietę. Pośród wielu na pozór nieistotnych pytań pojawia się jedno dość ciekawe. Na dodatek jest to pytanie numer 47. Brzmi ono następująco:

Pytanie dla osób rozważających zakup Persona 5 i Final Fantasy XV. Gdyby obie gry wychodziły w podobnym okresie którą zdecydowałbyś się kupić?

  1. Persona 5
  2. Final Fantasy XV
  3. obie

Persona 5 (PS4) wedle najświeższych informacji ma pojawić się latem 2016 roku. Czyżby zatem Square Enix planował wypuszczenie Final Fantasy XV (PS4) również pomiędzy czerwcem a wrześniem? Póki co wskazuje na to jedynie ta ankieta. Ostateczną odpowiedź, miejmy nadzieję, poznamy w końcu w marcu przyszłego roku.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/12/17/final-fantasy-xv-survey-possibly-hints-at-summer-2016-release-at-the-same-time-as-persona-5/

Tagi: Final Fantasy XV playstation 4 Square Enix