Łukasz Ciesielski Łukasz Ciesielski 14.12.2015 12:14
Odrobina informacji o Gwiezdnych Wojnach od Visceral Games
923V

Odrobina informacji o Gwiezdnych Wojnach od Visceral Games

Jakiś czas temu Amy Hennig opuściła Naughty Dog i dołączyła do ekipy stojącej za Battlefield: Hardline (PS4) - Visceral Games. Wiadomo, że studio pracuje nad grą w świecie Gwiezdnych Wojen. Czym owy projekt będzie?

O tym, że Amy Hennig warz z Visceral Games tworzy grę w świecie Gwiezdnych Wojen wiemy nie od dziś. Nowe ogłoszenia o pracę pozwoliły rzucić nieco światła no ten nieujawniony dotąd projekt. Studio poszukuje osób mających doświadczenie w trzecioosobowych grach akcji, doświadczenie w dziedzinie systemów sterowania postacią, zaznajomionych z mechanikami nawigacji oraz walki. Ponadto poszukiwani są kandydaci do testowania i balansowania, projektanci przeciwników oraz osoby będące odpowiedzialne za systemy związane z gospodarką, awansowaniem postaci i ulepszaniem broni.

Powyższe wymagania przywodzą na myśl kolejną część serii Knights of the Old Republic jednak po przejęciu praw do Gwiezdnych Wojen przez Disneya seria ta została uznana za niekanoniczną, a kolejne gry mają być ściśle powiązane z dwiema starymi trylogiami oraz z najnowszymi filmami. Mimo wszystko nowy tytuł od Visceral Games powinien być grą z perspektywy trzeciej osoby z elementami RPG.

Źródło: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1155440

Tagi: