Łukasz Ciesielski Łukasz Ciesielski 11.12.2015 10:30
Irrational Games zatrudnia. Nowy BioShock w drodze?
369V

Irrational Games zatrudnia. Nowy BioShock w drodze?

W Sieci pojawiło się ogłoszenie o pracę wystosowane przez studio Irrational Games - twórców serii BioShock. Możemy się z niego dowiedzieć, że deweloper poszukuje doświadczanej osoby do produkcji nieujawnionej jeszcze gry.

Z ogłoszenia o pracę możemy dowiedzieć się, że nowa gra Irrational Games będzie fabularnym FPSem z otwartym światem lub półotwartym, podzielonym na sektory. Ponadto główny bohater będzie dysponował różnymi umiejętnościami, dostępny będzie system ulepszeń oraz zbieractwo różnych przedmiotów i zasobów. Sama gra ma działać na Unreal Engine 4.

Czy powyższy opis nie przypomina Wam któregoś BioShocka? Nawiązując do poprzednich ogłoszeń nowa gra Irrational Games miałaby być dystrybuowana wyłącznie drogą cyfrową. Natomiast ogłoszenie, o którym teraz mowa, nie zawiera takich informacji więc nie wiadomo czy te plany uległy zmianie czy po prostu o tym nie wspomniano.

Warto pamiętać, że jakiś czas temu prezes Take-Two wyznał, że marka BioShock wciąż jest bardzo ważna i nadal żyje. Jest więc wielce prawdopodobne, że Irrational Games pracuje nad kolejną grą z tej serii.

Źródło: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1154978

Tagi: bioshock irrational games