Łukasz Ciesielski Łukasz Ciesielski 11.12.2015 08:01
Shiness: The Lightning Kingdom otrzymało nowy zwiastun
383V

Shiness: The Lightning Kingdom otrzymało nowy zwiastun

O Shiness: The Lightning Kingdom (PS4) od czasu tegorocznych targów Gamescom nie usłyszeliśmy absolutnie nic. Na szczęście Focus Home Interactive nie pozwoliło zapomnieć o produkcji studia Enigami udostępniając świeżutki zwiastun gry.

Shiness: The Lightning Kingdom (PS4) to będący jeszcze w produkcji projekt francuskiego studia Enigami. Deweloper możliwość powstania gry zawdzięcza społeczności graczy, którzy w 2014 roku sfinansowali jego tworzenie na platformie Kickstarter.

Omawiana produkcja jest grą RPG. Akcja toczy się na tajemniczej planecie Mahera, którą zamieszkują przedstawiciele różnych ras - jedni przypominają ludzi, a inni człowiekopodobne zwierzęta. Cywilizacje, dzięki energii duchowej shi, żyły ze sobą w zgodzie. Jednak wraz z rozwojem wspomniana energia zaczęła zanikać, a piękny i przyjazny świat zmienił się w unoszące się w powietrzu wyspy o różnej tolerancji na obcych.

Dwójka bohaterów - Chado o Poky - rozbija się na jednej z niebezpieczniejszych wysp. Ich zadaniem jest uratowanie świata. Pomogą i w tym inni bohaterowie, których napotkają na swojej drodze i dołączą do drużyny.

Shiness: The Lightning Kingdom (PS4) pojawi się dopiero w przyszłym roku. Kiedy dokładnie - niestety nie wiadomo. Poniżej zobaczycie wspomniany, nowy zwiastun.

Tagi: enigami Focus Home Interactive playstation 4 rpg Shiness: The Lightning Kingdom wideo zwiastun