Daniel Stroński Daniel Stroński 10.12.2015 21:48
Ghost Recon Wildlands pozwoli na dużą swobodę w wykonywaniu celów misji
895V

Ghost Recon Wildlands pozwoli na dużą swobodę w wykonywaniu celów misji

Powracający Ghost Recon zamierza oddać nam ogromny otwarty świat i postawić na realizm. Dla dewelopera najważniejszym jest mnogość sposobów wykonania powierzonego zadania. Twórcy opowiadają o założeniach rozgrywki na filmiku Q&A z fragmentami rozgrywki.

W Ghost Recon Wildlands (PS4) zostaniemy wrzuceni do otwartego świata, gdzie misji podejmować się będziemy w dowolnej kolejności. Wymusiło to na deweloperze nieliniowe podejście do fabuły, ale najważniejsza ma być swoboda rozgrywki. To od nas zależeć będzie, czy wyczyścimy wrogą bazę po cichu czy wejdziemy frontowymi drzwiami z palcem nieschodzącym ze spustu... oczywiście wciąż będzie trzeba grać zespołowo i nie wystawiać się głupio na ostrzał wroga, a wszystko to z bardziej "realistycznym" podejściem do tematu.

Grać będziemy w czteroosobowych grupach, ale jeśli nie macie tylu chętnych znajomych, ich miejsce wypełni sztuczna inteligencja. Można w ten sposób grać nawet samemu. W materiale wspomniano także o trzecioosobowej kamerze, choć będziemy mogli przejść do widoku FPP, a także rozmaitych pojazdach (m. in. buggy, łodzie, motocykle), kamuflażach dla postaci i modyfikacjach broni.

Premiera planowana jest na przyszły rok.

 

Źródło: YouTube (Ubisoft)

Tagi: Ghost Recon Wildlands playstation 4 Ubisoft wideo