Daniel Stroński Daniel Stroński 05.12.2015 23:21
Tim Schafer w natarciu - remastery Full Throttle i Day of the Tentacle, Psychonauts na PlayStation VR
485V

Tim Schafer w natarciu - remastery Full Throttle i Day of the Tentacle, Psychonauts na PlayStation VR

Po zobaczeniu Tima Schafera na PSX 2015, liczyliśmy na coś ciekawego - ale żeby aż tyle?! O Psychonauts 2 (PS4), na które ruszyła ostatnio zbiórka, zaledwie wspomniał, robiąc miejsce dla innych tytułów. Jest na co czekać.

Po pierwsze - zgodnie z naszymi przewidywaniami, powstaje odświeżona przygodówka Full Throttle Remastered (PS4) w wersji na PS4 i Vitę. Gra będzie miała podkręconą do dzisiejszych standardów oprawę graficzną i dźwiękową, kilka opcji sterowania, komentarz dewelopera i opcję gry w oryginał bez usprawnień audiowizualnych - standard w odświeżanych produkcjach Schafera.

Pokazano też pierwsze materiały z Day of the Tentacle: Special Edition (PS4) i podano okienko premierowe - marzec 2016 roku. Gra dostępna będzie w dystrybucji cyfrowej na PS4 i Vitę.

 

O Psychonauts 2 (PS4) nie usłyszeliśmy niczego nowego, jednak fani Raza mogą oczekiwać swojego dziwacznego bohatera w pomoście fabularnym między pierwszą i drugą częścią serii - grze dla PlayStation VR Psychonauts in the Rhombus of Ruin (PS4). Posłużymy się tam umiejętnościami Raza w odpowiedniej dla surrealistycznego świata gry rzeczywistości rozszerzonej.

 

Tagi: day of the tentacle double fine Full Throttle Remastered playstation 4 playstation vita psx 2015 Psychonauts: In the Rhombus of Ruin tim schafer wideo