Łukasz Ciesielski Łukasz Ciesielski 02.12.2015 11:32
Pewne studio poprosiło o dyskrecję w kwestii obecności na The Game Awards 2015
639V

Pewne studio poprosiło o dyskrecję w kwestii obecności na The Game Awards 2015

Przed imprezami takimi jak E3, Gamescom, PlayStation Experience czy właśnie The Game Awards w Internecie roi się od różnych plotek i spekulacji. Geoff Keighley - gospodarz TGA - jest źródłem kolejnych domysłów.

Od jakiegoś czasu wiemy, że na The Game Awards 2015 uświadczymy "10 światowych premier". Większość z nich z pewnością dotyczyć będzie po prostu nowych zwiastunów produkcji, o których istnieniu już wiemy. Geoff Keighley podczas transmisji na żywo dla serwisu Periscope zapewnił, że doczekamy się również zapowiedzi nowych gier.

Chwilę później Keighley wyznał, że jeden z deweloperów obecnych na TGA 2015 poprosił o nieujawnianie swojej obecności w trakcie imprezy. Gospodarz dodał również, że w dobie Internetu ciężko dochować tajemnicę.

The Game Awards 2015 rozpocznie się już za kilkanaście godzin. Dowiemy się wówczas jakie tajemnice skrywa tegoroczne rozdanie nagród.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/12/01/the-game-awards-will-include-new-game-announcements-one-studio-asked-its-presence-to-be-kept-secret/

Tagi: the game awards 2015