Łukasz Ciesielski Łukasz Ciesielski 01.12.2015 11:00
Zdaniem byłego pracownika Rockstar Games Red Dead Redemption 2 jest w produkcji
1064V

Zdaniem byłego pracownika Rockstar Games Red Dead Redemption 2 jest w produkcji

Osadzony w klimatach dzikiego zachodu Red Dead Redemption (PS3) okazał się ogromnym hitem zyskując pokaźną liczbę fanów. Gracze z całego świata oczekują kontynuacji i wygląda na to, że jeden z byłych pracowników Rockstar Games ujawnił, że trwają prace nad Red Dead Redemption 2.

Niektórzy nie wiedzą, że Red Dead Redemption (PS3) jest drugą grą z serii Red Dead. Pierwsza część ukazała się jeszcze na PS2 i nosiła tytuł Red Dead Revolver (PS2). Dziwi zatem, że był pracownik Rockstar Games nawiązał do Red Dead Redemption 2.

Podczas sesji AMA (Ask Me Anything) na forum Reddit Danny'emu Rossowi - bo o nim mowa - zadano wiele pytań. Jedno z nich dotyczyło aktualnych prac Rockstar Games. Jego odpowiedź była niezwykle wymowna.

Really? Dumbass. Really? Two.

Na pierwszy rzut oka nic z niej nie wynika. Jednak nazwa Red Dead Redemption (PS3) często była skracana do formy RDR. Stosując zasadę tego skrótu do wypowiedzi Rossa uzyskamy RDR2 czyli właśnie Red Dead Redemption 2.

Kontynuacja Red Dead Redemption (PS3) doskonale wpisywałaby się w słowa prezesa Take-Two, który mówił o pracach nad kontynuacjami istniejących serii. Ponadto plotki odnośnie kolejnej części serii Red Dead lub Red Dead Redemption 2 docierają do nas już od dłuższego czasu. Dobrze byłoby usłyszeć w niedalekiej przyszłości nad czym faktycznie pracuje obecnie Rockstar Games.

Źródło: https://www.reddit.com/r/opieandanthony/comments/3unf18/danny_ross_is_answering_questions_on_this_sub/cxghcne

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar Games