Łukasz Ciesielski Łukasz Ciesielski 30.11.2015 12:00
From Software planuje ogłoszenie na PlayStation Experience?
859V

From Software planuje ogłoszenie na PlayStation Experience?

Studio From Software ostatnimi czasy trudni się tworzeniem gier RPG o wysokim poziomie trudności. Pierwszym takim tytułem było ekskluzywne dla PS3 Demon's Souls (PS3), które zapoczątkowało trylogię Dark Souls. Czy oprócz Bloodborne (PS4) i dodatku The Old Hunters Japończycy mają jakieś plan związane z wyłącznością dla PS4?

Pod koniec zeszłego tygodnia na oficjalnym profilu Bloodborne (PS4) na Twitterze pojawił się post zawierający jedynie zdjęcie. Obraz przedstawiał parę pudełek Bloodborne (PS4), w tym Bloodborne: The Old Hunters Edition (PS4), na szczycie których znajdowało się Demon's Souls (PS3).

Fani doszukali się w owym zdjęciu zapowiedzi odświeżonej wersji Demon's Souls (PS3), które trafi na PS4. Ponieważ do dnia dzisiejszego na profilu nie pojawiły się kolejne tweety nawiązujące do powyższego każdy z nas może snuć własne teorie. Jedną z nich jest wspomniany remaster, kolejną - druga część Demon's Souls (PS3) wyłącznie na PS4.

Bez wątpienia From Software powyższym zdjęciem wywołało burzę spekulacji, która prawdopodobnie ucichnie już w sobotę, na PlayStation Experience.

Źródło: Twitter

Tagi: Bloodborne Demon's Souls From Software PlayStation 3 PlayStation 4 PlayStation Experience 2015