Łukasz Ciesielski Łukasz Ciesielski 30.11.2015 11:33
David Cage nie stworzy Beyond 2
557V

David Cage nie stworzy Beyond 2

W branży gier wideo, niemalże wszystkim tym, którym podobał się dany tytuł, marzy się jego kontynuacja. Twórcy często jeszcze przed debiutem danej gry mają plany na kolejną część. David Cage wyłamuje się z tego grona deweloperów i oficjalnie mówi o braku planów wobec Beyond 2.

David Cage, w sesji pytań i odpowiedzi dla playstation.com, wyznał, że nie ma zamiaru tworzyć kontynuacji którejś ze swoich wcześniejszych gier.

Nie, nie ma żadnych planów na kontynuację Beyond: Dwie Dusze. Uwielbiamy wprowadzać w życie nowe pomysły i odkrywać nowe kierunki w każdej kolejnej grze. Wiem, że to całkiem niecodzienne zjawisko w tym biznesie, ale nie chcemy tworzyć tej samej gry dziesięć razy lub robić tylko to, w czym czujemy się komfortowo. Uwielbiamy ekscytację nowym ryzykiem, uwielbiamy próbować nowych rzeczy czy nowych, szalonych pomysłów. Lubimy patrzeć na rekcję społeczności.

Beyond: Dwie Dusze™ (PS3) zebrało mieszane oceny. Cage oznajmił, że nawet gdyby dano mu szansę nie zmieniłby niczego w swoich poprzednich grach. Uważa, że w czasie premiery jego produkcje były dokładnie takie, jakie miały być.

Efektem takiego podejścia Cage'a do procesu tworzenia jest między innymi nadchodzące Detroit: Become Human (PS4). Niestety Francuz nie ujawnił daty premiery swojego najnowszego dzieła.

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/beyond_two_souls/news/david_cage_has_no_plans_for_beyond_2.html

Tagi: Beyond Dwie Dusze david cage playstation 3 playstation 4 Quantic Dream

Nie przegap