Adam Grochocki Adam Grochocki 30.11.2015 12:20
Mamy materiały ze skasowanej gry Avengers z widokiem FPP!
1256V

Mamy materiały ze skasowanej gry Avengers z widokiem FPP!

Czy wiecie, że wraz z premierą pierwszego filmu Avengers w 2012 roku mieliśmy otrzymać grę z widokiem z pierwszej osoby? Niestety projekt przepadł, ale mamy materiały z tej produkcji.

Projekt trafił do kosza, gdy narastały problemy finansowe zamkniętego niedługo później THQ. Poniższy film prezentuje sięgające 2010 roku początki gry Avengers i jej ewolucję. Początkowo miał to być tytuł z widokiem z trzeciej osoby, ale z czasem przerodził się w pierwszoosobową grę akcji. Pomysł iście karkołomny, biorąc pod uwagę, że superbohaterowie to najczęściej super zwinne chłopaki.

Avengers FPP miał być oryginalną historią, ponieważ nie było licencji Marvel Cinematic Universe (MCU - filmowe uniwersum Marvela). Superbohaterowie musieli zmierzyć się z inwazją rasy Skrull, a obsada jasnej strony mocy była o wiele większa niż filmowa (był też Deadpool).

Do tej pory nie otrzymaliśmy gry AAA związanej z superbohaterami Marvela. Filmy zarabiają miliardy, a nie ma odważnego, który zainwestowałby w ten gatunek. Czy po obejrzeniu poniższego materiału zatęskniliście za Kapitanem Ameryką, Iron Manem i Hulkiem?

Źródło: http://www.vg247.com/2015/11/29/footage-of-shelved-first-person-the-avengers-game-surfaces/

Tagi: anulowane projekty Avengers fps wideo