Łukasz Ciesielski Łukasz Ciesielski 30.11.2015 10:02
Ace Combat 7 zostanie zapowiedziane na PlayStation Experience?
478V

Ace Combat 7 zostanie zapowiedziane na PlayStation Experience?

Ostatnia gra z serii Ace Combat pojawiła się w 2014 roku jako tytuł na wyłączność dla PS3. Także w zeszłym roku producent serii - Kazutoki Kono - w wywiadzie dla magazynu Famitsu wyznał, że nowa odsłona na konsole obecnej generacji jest rozważana.

Pewna grupa japońskich fanów Ace Combat Infinity (PS3) dokopała się do plików w ostatniej aktualizacji gry. W owych plikach Japończycy doszukali się czegoś, co nie powinno jeszcze wychodzić na jaw.

Odszyfrowana wiadomość była podziękowaniami za granie w Ace Combat Infinity (PS3). Z dalszej części tekstu można się dowiedzieć, że Ace Combat 7 zostało zapowiedziane na PlayStation Experience 2015 i został pokazany zwiastun. W związku z tym w Ace Combat Infinity (PS3) odbędzie się specjalne wydarzenie, w którym gracze zdobędą emblematy z Ace Combat 7.

Ponieważ powyższe doniesienia pochodzą z oficjalnych plików gry można zakładać, że Ace Combat 7 faktycznie zostanie zapowiedziany na PlayStation Experience 2015. Jednak żeby nie robić sobie złudnych nadziei lepiej podchodzić do tej informacji jak do każdej innej plotki.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/11/29/rumor-ace-combat-7-might-be-announced-with-a-trailer-at-playstation-experience/

Tagi: ace combat 7 Bandai Namco PlayStation 4 PlayStation Experience 2015