Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 25.11.2015 20:23
Star Wars Battlefront zaliczyło najlepszy start w historii marki
548V

Star Wars Battlefront zaliczyło najlepszy start w historii marki

Biorąc pod uwagę premierę nowego filmu z uniwersum Gwiezdnych wojen, nikt w EA nie spodziewa się niczego innego niż ogromnego sukcesu produkcji. W szczególności, że już pierwszy jest. Star Wars Battlefront (PS4) zaliczyło najlepszy start w historii wszelkich gier z uniwersum Gwiezdnych wojen, a także jest najlepiej sprzedającą się cyfrowo grą w całej historii Electronic Arts.

O rewelacyjnej sprzedaży cyfrowej i fantastycznym starcie zostaliśmy poinformowani za pośrednictwem oficjalnego blogu EA. Jak czytamy:

Ale zaliczyliśmy start! Star Wars Battlefront miał najlepszą premierę ze wszystkich dotychczasowo wydanych gier wideo w ramach marki Star Wars! Gra zaliczyła także najlepszą sprzedaż cyfrową w całej historii Electronic Arts.

Dokładne dane dotyczące sprzedaży Star Wars Battlefront (PS4) nie zostały dotychczas ujawnione ani przez EA, ani przez DICE. Oznacza to, że na razie musimy czekać, ale możemy raczej spokojnie założyć, że premiera najnowszej odsłony filmu także wpłynie znacząco na sprzedaż.

Źródło: http://www.ea.com/news/the-start-of-your-star-wars-adventure

Tagi: DICE playstation 4 star wars battlefront