Daniel Stroński Daniel Stroński 25.11.2015 16:59
Dying Light zwiększa cenę przepustki sezonowe, ale macie czas, by kupić ją z dodatkiem The Following taniej
497V

Dying Light zwiększa cenę przepustki sezonowe, ale macie czas, by kupić ją z dodatkiem The Following taniej

Nadchodzące rozszerzenie gry Dying Light (PS4) "The Following" będzie częścią przepustki sezonowej, tyle że... kosztuje znacznie więcej. Season Pass niebawem zdrożeje, ale mamy jeszcze czas zaopatrzyć się w niego po starej cenie.

W pierwszym kwartale przyszłego roku Dying Light (PS4) dostać ma duże rozszerzenie "The Following", które będzie zawierało m. in. nową oś fabularną, zadania poboczne, pojazdy buggy i nowe umiejętności. Ekipa z polskiego studia Techland wciąż rozwijała ten projekt do momentu, kiedy pomyśleli, że można by było z tego zrobić samodzielny dodatek - ale nie chcieli przesuwać premiery.

Zwiększono zatem cenę. Początkowe 59,90 zł stało się kwotą 79,90 zł. Problem w tym, że "The Following" będzie dostępne nieodpłatnie dla posiadaczy Season Passa, a to kosztuje 84 zł na konsolach. Zdecydowano więc, że cena przepustki pójdzie w górę. Na PC-tach do poziomu 99 złotych. Nie wiemy jeszcze o ile zdrożeje konsolowa przepustka.  Do tego czasu każdy chętny może nabyć zestaw dodatków w starej cenie.

Przypominamy zwiastun "The Following":

 

Tagi: dlc dodatek Dying Light PlayStation 4 Techland