Łukasz Ciesielski Łukasz Ciesielski 24.11.2015 10:01
Hideki Kamiya pyta graczy kontynuację jakiej gry chcielibyśmy zobaczyć
418V

Hideki Kamiya pyta graczy kontynuację jakiej gry chcielibyśmy zobaczyć

Hideki Kamiya pracował przy seriach takich jak Resident Evil, Viewtiful Joe oraz Bayonetta, a także przy pojedynczych projektach jak chociażby Ōkami (PS2). Znany reżyser pyta społeczność graczy kontynuację lub spin-off jakiej gry chcielibyśmy zobaczyć.

Hideki Kamiya na Twitterze wystosował dwie ankiety - jedna dotyczyła kontynuacji wymienionych tytułów, a druga spin-offu. W przypadku kontynuacji głosować można było na Ōkami (PS2), Viewtiful Joe (PS2), Devil May Cry (PS2), Bayonetta (PS3). W kwestii spin-offów byłyby to gry ze Spardą lub Trish z serii Devil May Cry, Jeanne z Bayonetty i Wonder Blue z The Wonderful 101.

Ku zdziwieniu Kamiyi najwięcej głosów zostało oddanych na kontynuację Ōkami (PS2) oraz spin-off z Wonder Blue w roli głównej. Czy powyższe ankiety i ich wyniki przełożą się w przyszłości na nowe gry? Może Kamiya chciał jedynie zobaczyć jakie gry i postaci są ulubionymi dla graczy? Odpowiedzi na te pytania niestety na chwilę obecną nie znamy. Pozostaje nam oczekiwać na jakieś oficjalne ogłoszenia.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/11/24/platinumgames-hideki-kamiya-asks-fans-which-sequels-and-spin-offs-of-his-games-theyd-like-to-see/

Tagi: hideki kamiya