Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 23.11.2015 21:11
Horrory na PlayStation VR są przerażające. Nie wierzysz? Zobacz sam
1341V

Horrory na PlayStation VR są przerażające. Nie wierzysz? Zobacz sam

Jakiś czas temu pojawiło się demo techniczne o nazwie Kitchen. Prezentowało trwającą mniej niż 5 minut scenę żywcem wyjętą z jakiegoś horroru. Jakie są jednak reakcje ludzi po wypróbowaniu dema na PlayStation VR?

Demo Kitchen zawiera krótką scenkę, w której gracz budzi się przywiązany do krzesła w odrażającej kuchni. Za pośrednictwem kontrolera budzimy mężczyznę, który leży obok. Chcąc nas oswobodzić, sięga po nóż.

Nagle za jego plecami pojawia się nieumarła dziewczynka rodem z The Ring. Odbiera mężczyźnie nóż, a następnie wbija go w postać, wywołując przy tym obrzydliwy dźwięk.

Tajemniczy mężczyzna próbuje nas uratować, ale kończy zadźgany przez nieumarłą dziewczynkę. Ciało następnie zostaje odciągnięte na bok, aczkolwiek odważny gracz może zerknąć, co też się z nim dzieje. Potem jednak dowie się, że nieumarła dziewczynka to jeden z najmniejszych jego problemów…

Wygląda interesująco, ale jeszcze ciekawsze jest zobaczenie, jak zareagowali na całość gracze, którzy mogli doświadczyć tego z PlayStation VR na głowie. Krzyki, piski i ataki paniki to normalna sprawa. Ciekawe, jak działałoby na tym P.T? Wideo pokazujące reakcje ludzi zamieszczamy poniżej. PlayStation VR pojawi się w sprzedaży już w pierwszej połowie 2016 roku.

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/11/23/playstation-vrs-kitchen-on-ps4-watch-people-completely-freak-out-while-playing-in-new-trailer/

Tagi: kitchen playstation 4 playstation vr sony