Łukasz Ciesielski Łukasz Ciesielski 20.11.2015 12:00
Garść szczegółów o kolejnej aktualizacji Metal Gear Online
459V

Garść szczegółów o kolejnej aktualizacji Metal Gear Online

W grudniu Metal Gear Online otrzyma aktualizację do wersji 1.02. Konami opisuje zmiany jakie przyniesie ze sobą nowa łatka. Wydawca zdaje się słuchać głosu społeczności.

W najnowszy dziennikach deweloperskich Konami wspomina, że otrzymało wiele próśb od społeczności Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4) o dodanie do Metal Gear Online opcji takich jak dostosowanie pogody, dodanie opisu meczu przez hosta czy udostępnienie Walker Gear. Wszystkie te życzenia zostaną spełnione w nadchodzącej aktualizacji.

Na stronie Konami możemy przeczytać, że w kwestii opisu na początku oddanych zostanie 30 różnych wersji ustalonych przez twórców. Kolejne zostaną dodane z biegiem czasu, a ich treść będzie zależała od społeczności.

Dalej czytamy o problemie, który występował gdy gracze próbowali przejść w utworzonym wcześniej zespole do gry wieloosobowej. Na skutek braku odpowiedniej ilości graczy zespoły rozwiązywano w celu zbalansowania ilości graczy w poszczególnych drużynach. Aktualizacja 1.02 wprowadzi możliwość ustalenia maksymalnej ilości graczy by rozpocząć mecz. Dzięki takiemu rozwiązaniu utworzone wcześniej zespoły mają zostać uchronione przed rozpadem.

Więcej informacji zostanie ogłoszonych wkrótce.

Źródło: http://www.konami.jp/mgs5/tpp/en/online/notes.php5

Tagi: aktualizacja Kojima Productions konami Metal Gear Online metal gear solid v: the phantom pain PlayStation 4