Łukasz Ciesielski Łukasz Ciesielski 20.11.2015 10:20
Rocket League nie otrzyma przepustki sezonowej
310V

Rocket League nie otrzyma przepustki sezonowej

W dzisiejszych czasach zdecydowana większość gier posiada jakieś DLC. Sporo wydawców decyduje się na Przepustki Sezonowe pozwalające zapłacić za cały pakiet planowanych dodatków z góry. Cena jest wówczas mniejsza, a rozszerzenia często można dostać szybciej. Jednak Psyonix nie zdecyduje się na taki ruch.

Rocket League (PS4) będzie w dalszym ciągu dostawać płatne DLC. Lecz studio nie zamierza wprowadzać w najbliższym czasie przepustki sezonowej ponieważ, według wicedyrektora Jeremy'ego Dunhama, Psyonix nie chce sprzedawać swoim fanom obietnic. Dunham przyznaje, że gracze wciąż proszą ich o stworzenie przepustki dlatego kwestia ta wciąż jest rozważana.

Być może po stworzeniu wszystkich DLC do Rocket League (PS4) pojawi się coś na wzór zbiorczego zestawu wszystkich dodatków za niższą cenę. W każdym razie w najbliższej przyszłości przepustka sezonowa się nie pojawi.

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2015/11/19/rocket-league-season-pass-not-happening-anytime-soon-developer-doesnt-like-idea/

Tagi: dlc PlayStation 4 Psyonix Rocket League season pass