Adam Grochocki Adam Grochocki 20.11.2015 13:10
Przygodówka Jenny LeClue - Detectivú trafi na PS4
390V

Przygodówka Jenny LeClue - Detectivú trafi na PS4

Projekt Jenny LeClue – Detectivú (PS4) wsparło na Kickstarterze prawie 4 000 osób, co przełożyło się na niecałe 106 000 $ (162% wymaganej kwoty). Zbiórka dotyczyła komputerów i urządzeń mobilnych, ale teraz wiemy, że gra pojawi się również na PS4.

Zgodnie z życzeniem twórców najpierw rzućcie okiem na teaser. Jeśli wam się spodoba, czytajcie dalej.

Mimo swojej "kreskówkowości" fabuła Jenny LeClue – Detectivú (PS4) fabuła kręcić się będzie wokół morderstwa. Tytułowa Jenny to nastoletni detektyw z miasteczka Arthurton. Dziewczynka rozpoczyna największe śledztwo swojego życia, ponieważ jej matka została oskarżona o zamordowanie lubianego i szanowanego dziekana Uniwersytetu Gumboldt. Twórcy obiecują mnóstwo tajemnic, zwroty akcji i zaskakujące konkluzje. 

W grze będziemy mieć również narratora, bowiem Jenny i jej świat istnieją na łamach książki pisanej przez Athura F. Kinkelsteina. Autor oprócz narracji będzie prowadził nas przez kolejne wydarzenia. Gracz będzie podejmował decyzje, które wpłyną na kolejne rozdziały.

Jenny LeClue – Detectivú (PS4) ma składać się z trzech epizodów. Kampania Kickstarterowa dotyczyła tylko pierwszego odcinka, więc na dobrą sprawę nie wiadomo jak wyglądać będzie produkcja dwóch kolejnych. Oby sprawa nie zakończyła się jak w przypadku świetnej, wzorowanej na przygodach Profesora Leytona przygodówki Jacob Jones i Tajemnica Wielkiej Stopy (PS Vita), gdzie otrzymaliśmy tylko jeden odcinek.

Poniżej możecie rzucić okiem na udostępnione kilka miesięcy temu pecetowe demko tej produkcji.

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/2015/11/19/exploration-adventure-jenny-leclue-detectiv-announced-for-ps4/

Tagi: jenny leclue detectivu kickstarter przygodówka