Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 19.11.2015 17:37
Średniowieczna rąbanina w postaci Chivalry: Medieval Warfare już w grudniu na PS4
581V

Średniowieczna rąbanina w postaci Chivalry: Medieval Warfare już w grudniu na PS4

Chivalry: Medieval Warfare (PS4) dostało datę premiery na PS4 i Xbox One, a także nowy zwiastun! W recenzji oceniliśmy produkcję bardzo słabo (3/10) z powodu, że nie była do końca grywalna przez lagi, ale gdyby zostało to poprawione w wersji na PlayStation 4...?

Nie oszukujmy się, jeśli gra w całości nakierowana na tryb wieloosobowy przez lagi niezależnie od pory dnia i nocy wita nas pokazem slajdów, to nie możemy powiedzieć, że jest grywalna.

Gdyby jednak w wersji na PlayStation 4 Chivalry: Medieval Warfare (PS4) zostało poprawione pod tym względem, to z przyjemnością zmieniłbym ocenę, gdyż założenia gry zwiastują dobrą zabawę.

O dacie premiery 2 grudnia 2015 roku zostaliśmy poinformowani na Twitterze. Promowana jest wersja na Xbox One, ale gra wychodzi na obydwie platformy.

Poniżej zamieszczamy zwiastun, który mówi  o wersjach na obydwie platformy.

Chivalry: Medieval Warfare to gra sieciowa, której akcja dzieje się w średniowieczu. Akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, wcielając się w jedną z dostępnych w grze klas, przykładowo łucznik lub rycerz. Cechuje się mechaniką rozgrywki podobną trochę do Mount and Blade, ale twórcy położyli dużo większy nacisk na mechanikę walki i pojedynków, starając się je urealnić.

Źródło: Twitter & YouTube

Tagi: Chivalry: Medieval Warfare PlayStation 3 PlayStation 4 Torn Banner Studios wideo