Daniel Stroński Daniel Stroński 14.11.2015 11:17
Świeża porcja informacji na temat Tom Clancy's The Division
971V

Świeża porcja informacji na temat Tom Clancy's The Division

Pamiętacie jeszcze o sieciowym shooterze RPG Tom Clancy's The Division (PS4)?Gra została jakiś czas temu przesunięta na marzec przyszłego roku, a deweloper wrzucił do Sieci filmik z odpowiedziami na pytania graczy.

Jeśli lubicie postapokaliptyczne shootery RPG, ale w nowym Falloucie brakuje Wam sieciowych opcji, być może MMO Tom Clancy's The Division (PS4) spełni Wasze oczekiwania. W filmiku Q&A, Hamish Bode z Massive Entertainment odpowiada na kilka pytań dot. rozgrywki.

W grze będziemy mieli do dyspozycji dwie aktywne umiejętności naraz, mając stały dostęp do wszystkich odblokowanych. Będzie można je wymieniać w dowolnym momencie, aczkolwiek twórcy nie polecają robić tego w trakcie strzelaniny. Bronie będzie można modyfikować, a estetów ucieszy wiadomość, że pojawią się również rozmaite skórki dla naszego sprzętu.

Jak to w porządnym MMORPG-u, powiedziano też, że każdy gracz będzie mógł mieć na jednym koncie kilka postaci, do czterech naraz. Macie przegrane parędziesiąt godzin, ale kumple dopiero zaczynają? Stwórzcie nowego bohatera i sprawa załatwiona - możecie biegać z nimi na podobnym poziomie.

Premiera Tom Clancy's The Division (PS4) została zaplanowana na 8 marca przyszłego roku.

 

Źródło: YouTube (Ubisoft)

Tagi: massive entertainment PlayStation 4 tom clancy's the division Ubisoft wideo